Wie is TOP

Wie is TOP ?

Top-Printing is niet de traditionele drukkerij. Bij Top-Printing werken en denken we graag met je mee. Zo vinden we steeds de beste oplossing voor uw visuele communicatiebehoeften en -uitdagingen. Wij willen onze klanten écht helpen met hun boodschap en daarom hechten we zoveel belang aan persoonlijk contact. Kwaliteit, snelheid en flexibiliteit staan bij ons bovenaan onze lijst.

Onze Geschiedenis

Ons TOP Team

Praktische informatie

Onze diensten

Laat je inspireren door onze adviseurs. Bij Top-Printing werken en denken we graag met je mee. Zo vinden we steeds de beste oplossing voor uw visuele communicatiebehoeften en uitdagingen voor elk budget. Snel geleverd aan een correcte prijs..

Bestellen

Wij horen graag wat onze klanten willen realiseren en verkiezen daarom om  advies te geven. Bovendien staat heel wat van ons drukwerk ook niet in onze webshop. Bent je toch zeker van je stuk, dan kan je uiteraard ook eenvoudig gebruik maken van onze webshop. Bent je echter nog in twijfel? Maak dan zeker gebruik van onze chat of bel ons.

Financiële- en contactgegevens

Voor financiële gegevens (btw- en rekeningnummers) + contactgegevens van de verschillende afdelingen kan u hier terecht.

 Yannick Peeters
Marketing
0472/51 08 81
yannick@top-printing.eu
Wim De Vuyssere
Planning
32 52 45 45 09
planning@top-printing.eu
 Kim Bauters
Prepress
+32 52 45 45 03
prepress@top-printing.eu
 Niels Bogaert
Drukkerij Enveloppen
Véronique De Witte
Boekhouding
32 52 45 45 15
boekhouding@top-printing.eu
Patrick Calaert
Afwerking
Tine van Baarle
Verantwoordelijke Enveloppen
+32 52 45 45 12
tine.vanbaarle@top-printing.eu
Anja Rogiers
Afwerking en verzending
+32 52 45 45 08  
afwerking@top-printing.eu
Sonja Vercammen
Afwerking
Dries Van Den Broecke
Drukkerij Enveloppen
 Tom Vielfont
Zaakvoerder
+32 52 45 45 00
tom.vielfont@top-printing.eu
Alain De Ridder
Afwerking en verzending
Wim Goosens
Afwerking en verzending
Filip Bosmans
Manager Total Copy Herentals
 Frank Bonne
Vellenofset
Chris De Keirsmaeker
Vellenoffset
 Jeffrey Verleije
Zaakvoerder
+32 478 96 00 59
jeffrey.verleije@top-printing.eu
Sébastien Fortier
Preferred sales partner
32 477 84 41 33
sebastien.fortier@top-printing.eu
 Jolan Vielfont
Verantwoordelijke zeefdrukkerij
+32 497.54.82.59
jolan.vielfont@top-printing.eu