Wie is TOP

Wie is TOP ?

Top-Printing is niet de traditionele drukkerij. Bij Top-Printing werken en denken we graag met je mee. Zo vinden we steeds de beste oplossing voor uw visuele communicatiebehoeften en -uitdagingen. Wij willen onze klanten écht helpen met hun boodschap en daarom hechten we zoveel belang aan persoonlijk contact. Kwaliteit, snelheid en flexibiliteit staan bij ons bovenaan onze lijst.

Onze Geschiedenis

Ons TOP Team

Praktische informatie

Onze diensten

Laat je inspireren door onze adviseurs. Bij Top-Printing werken en denken we graag met je mee. Zo vinden we steeds de beste oplossing voor uw visuele communicatiebehoeften en uitdagingen voor elk budget. Snel geleverd aan een correcte prijs..

Bestellen

Wij horen graag wat onze klanten willen realiseren en verkiezen daarom om  advies te geven. Bovendien staat heel wat van ons drukwerk ook niet in onze webshop. Bent je toch zeker van je stuk, dan kan je uiteraard ook eenvoudig gebruik maken van onze webshop. Bent je echter nog in twijfel? Maak dan zeker gebruik van onze chat of bel ons.

Financiële- en contactgegevens

Voor financiële gegevens (btw- en rekeningnummers) + contactgegevens van de verschillende afdelingen kan u hier terecht.

 Jolan Vielfont
Verantwoordelijke zeefdrukkerij
+32 497.54.82.59
jolan.vielfont@top-printing.eu
Filip Bosmans
Manager Total Copy Herentals
 Kim Bauters
Prepress
+32 52 45 45 03
prepress@top-printing.eu
Tine van Baarle
Verantwoordelijke Enveloppen
+32 52 45 45 12
tine.vanbaarle@top-printing.eu
Alain De Ridder
Afwerking en verzending
 Jeffrey Verleije
Zaakvoerder
+32 478 96 00 59
jeffrey.verleije@top-printing.eu
 Niels Bogaert
Drukkerij Enveloppen
Patrick Calaert
Afwerking
Véronique De Witte
Boekhouding
32 52 45 45 15
boekhouding@top-printing.eu
Wim Goosens
Afwerking en verzending
Dries Van Den Broecke
Drukkerij Enveloppen
Wim De Vuyssere
Planning
32 52 45 45 09
planning@top-printing.eu
 Frank Bonne
Vellenofset
 Tom Vielfont
Zaakvoerder
+32 52 45 45 00
tom.vielfont@top-printing.eu
 Yannick Peeters
Marketing
0472/51 08 81
yannick@top-printing.eu
Anja Rogiers
Afwerking en verzending
+32 52 45 45 08  
afwerking@top-printing.eu
Sébastien Fortier
Preferred sales partner
32 477 84 41 33
sebastien.fortier@top-printing.eu
Sonja Vercammen
Afwerking
Chris De Keirsmaeker
Vellenoffset